Призначення, застосування та характеристики вінілової підлоги

29.10.2023 в 05:53 913 5.0 0
Призначення, застосування та характеристики вінілової підлоги
Вінілова підлога дуже міцна та довговічна, причому ці характеристики стосуються всіх її типів.

Вінілова підлога — це сучасне покриття для підлоги, яке з кожним днем стає затребуваним на ринку. Вона стала популярною завдяки своїй міцності та різноманітності дизайну. Однак, перед покупкою та монтажем матеріалу необхідно ознайомитися не тільки з позитивними якостями, але і з мінусами.

Що являє собою вінілова підлога?

Складається вінілове покриття на підлогу з кількох шарів. Основними компонентами такого підлогового оздоблювального матеріалу є полівінілхлорид та такі добавки, як стабілізатори, пігменти та підсилювачі. Ці шари об'єднуються за допомогою технології ламінації, що надає міцності і стійкості. Вінілові підлоги, як правило, мають такі шари:

  • верхній захисний шар;
  • декоративний шар;
  • середній шар;
  • шар із ПВХ.

Верхній захисний шар призначений для захисту підлоги від подряпин, плям та зношування. Він покритий шаром стійкого до стирання поліуретану. Декоративний шар надає підлозі зовнішнього вигляду деревини, каменю або іншого натурального матеріалу. Середній шар посилює структуру підлоги, роблячи її міцнішим. Шар із ПВХ є основним матеріалом підлоги. Він складається з полівінілхлориду та забезпечує стійкість до вологи та довговічність.

Призначення, застосування та характеристики вінілової підлоги

Головні переваги вінілової підлоги

Представлені покриття для підлоги відрізняються такими перевагами: 

  1. висока міцність;
  2. відмінні ізоляційні якості;
  3. висока вологостійкість;
  4. простота догляду та ін.

Вінілова підлога дуже міцна та довговічна, причому ці характеристики стосуються всіх її типів. Багато різновидів мають стійкість до вологи, завдяки чому матеріал добре підходить для вологих приміщень. Більше того, вони легко чистяться і не вимагають особливого догляду.

Сучасні виробники пропонують велику різноманітність вінілових підлог у різних кольорах і дизайнерських рішеннях.

Основні недоліки

Крім цих позитивних якостей, вінілові підлоги мають свої недоліки. Деякі види виробів можуть мати неприємний запах під час укладання. Виготовлення вінілової підлоги вимагає використання хімічних речовин, що може бути шкідливим для навколишнього середовища. Високоякісні вінілові підлоги можуть бути дорогими.

Таким чином, вибір вінілових підлог залежить від особистих потреб та переваг. Різноманітність текстур та кольорів дозволить надати будь-якому приміщенню оригінального, вишуканого інтер'єру. Перед прийняттям рішення про купівлю такого матеріалу необхідно ретельно зважити всі фактори.

Теги:вінілове покриття на підлогу, вінілова підлога

Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставить комментарий.