RUAinform  ›  📰 Статьи

Відповідальні спеціалісти — якісне буріння свердловини

Статьи 31.08.2021 в 19:02 161 0.0 0
Відповідальні спеціалісти — якісне буріння свердловини
Ілюстрація / Світлина з відкритих джерел

Бурінням свердловин займається багато спеціалістів з різним рівнем підготовки, тому потрібно звернути увагу на деякі критерії під час вибору виконавця

Буріння свердловини, ціна якої досить висока, вимагає серйозного підходу до вибору бригади, яка буде виконувати такі роботи. Ці послуги потрібні власникам домоволодінь, які знаходяться далеко від системи централізованого водопостачання, або тим, хто не бажає залежати від послуг водоканалу і нерегулярної подачі води із загальної мережі, яка не завжди буває якісною. Виконати роботи по бурінню свердловини не дуже складно, якщо є відповідне обладнання і досвід реалізації таких проектів. Шукати досвідчених фахівців можна різними способами — через газети безкоштовних оголошень, знайомих, родичів, або на спеціалізованих сайтах, таких як Послуги.UA.

Важливі моменти вибору бурової бригади

Бурінням свердловин займається дуже багато спеціалістів з різним рівнем підготовки, тому потрібно звернути увагу на наступні моменти під час вибору надійного виконавця:
  • Відгуки про роботу спеціалістів, які займаються бурінням свердловин. На сайті Послуги.UA всі відгуки пишуть реальні користувачі, тому є можливість використати цю інформацію для більш детального знайомства з майстрами.
  • Наявність спеціалізованого обладнання — водяної помпи, насоса, бурової установки, інструментів. Ця інформація є в анкеті кожного зареєстрованого користувача, що надає будівельні послуги. Всі розміщені в анкеті дані перевіряється адміністрацією сервісу, тому є правдивими і актуальними.
  • Наявність ліцензії на виконання бурових робіт — потрібна у випадку буріння артезіанських свердловин.
  • Досвід роботи підрядника, що може підтверджуватися інформацією, наданою виконавцем у анкеті і в його портфоліо.
  • Можливість укладення договірних відносин.
  • Надання гарантій на виконані роботи.
буріння свердловини

Відгуки про роботу спеціалістів

Відгуки — важлива складова пошуку відповідальної бригади чи компанії, на яких формується загальна думка про виконавця. Якщо підрядник вибирається через знайомих, сусідів, родичів, це буде оптимальним варіантом отримання достовірної інформації про підрядника.

Велику кількість такої інформації можна знайти в інтернеті. Але не вся вона є достовірною. Тому варто покладатися, насамперед на думку людей, яким ви можете довіряти, і які вже користувалися послугами з буріння свердловин.

Не варто відразу погоджуватись на дуже спокусливі пропозиції щодо заниженої вартості виконання робіт чи великого гарантійного терміну. Зазвичай такі виконавці не мають достатньо роботи, тому пропонують нереальні ціни і гарантійні терміни.

Уважно ознайомтесь з інформацією, розміщеною на сторінках спеціалізованого будівельного сервісу Послуги.UA, і виберіть підрядника тільки після співбесіди з ним. Це допоможе скласти остаточну картину щодо компетентності, порядності, професіоналізму вибраного спеціаліста, бригади чи компанії.
 
Теги:буріння свердловин

Комментарии (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к новости. Проявляйте толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые нарушают правила и размещают спам — будут заблокированы!
avatar