Главная  ›  Новости  ›  Статьи

Онлайн-тести «На Урок»: ключові особливості та переваги

Статьи 10.07.2020 в 14:40 108 0.0 0
Онлайн-тести «На Урок»: ключові особливості та переваги

Тестування приносить чимало користі не тільки викладачам, а й учням.

Методи дистанційного навчання використовувалися вже давно. Але через пандемію, коли школи були змушені зачинитися на карантин та повністю перейти на онлайн-уроки, вони значно вдосконалилися.

На даний момент викладачі, щоб зацікавити учнів, застосовують певні інструменти, а також способи. Серед численних варіантів виділяється такий напрямок, як онлайн-тестування. Усі шкільні тести спеціально розробляються та оновлюються при змінах у шкільній програмі.

Що дає онлайн-тестування?

Вибираючи цей напрямок, можна досягти відмінних результатів:
 1. Максимально точно встановити, наскільки серйозні досягнення у учня.
 2. Визначити, чи підходить для дитини програма, наскільки вона встигає.
 3. Урізноманітнити навчальну програму, наситити її досить цікавими і привабливими подіями.
Онлайн-тести «На Урок»: ключові особливості та переваги

Основні переваги онлайн-тестування

Тестування приносить чимало користі не тільки викладачам, а й учням. Але через те, що не всі викладачі можуть досить швидко зорієнтуватися, а також скласти необхідні тести, слід вибирати перевірені джерела, де їх можна знайти. Таким джерелом є навчальний портал naurok.com.ua. Тільки такий підхід позбавить від більшості проблем і принесе користь.

Серед безлічі плюсів, які має онлайн-тестування, можна виділити:
 • Істотна часова економія. Якщо віддавати перевагу повністю підготовленим тестам, а також грамотним опитуванням в режимі онлайн, то можна скоротити чимало часу. При цьому доступ до відповідних опитувань можна відшукати саме в той час, який найбільш зручний для людей.
 • Потреби в тому, щоб проходити тривалу підготовку, немає. Так, на спеціалізованому інтернет-порталі naurok.com.ua можна знайти безліч різних опитувань, а також тестів. Щоб в максимально короткий термін знайти те, що потрібно, можна скористатися ефективним пошуком.
 • Швидкий підбір необхідної тематики. Відшукати ту тему, яка відмінно підійде, нескладно.

Для яких тим підготовлені тести?

Серед величезного асортименту представлених тестів можна відшукати ті теми, які будуть ідеально підходити:
 • Українська та світова література.
 • Математика.
 • Географія.
 • Хімія.
 • Історія.
 • Інші предмети.
Онлайн-тести «На Урок»: ключові особливості та переваги

У кожному підготовленому тесті є питання, за допомогою яких можна перевірити ступінь підготовленості учнів. Це ж дає можливість викладачам зрозуміти, яку тематику слід додатково опрацювати.

Даний сервіс відрізняється тим, що тут можна відшукати тести, які відмінно підійдуть для молодшої, для середньої, а також для старшої школи.

Як правильно вибирати тести?

Оскільки на сайті «На Урок» представлено безліч тестів, можуть виникнути проблеми з підбором відповідного варіанту. І для того щоб спростити цей процес, слід:
 • Визначити прийнятну тематику. Наприклад, можна вибрати опитування на таку тему, як географія або ж література.
 • Визначення класу. Адже на спеціалізованому порталі можна знайти тести, які підготовлені для 1-11 класу.
У разі якщо на певному етапі виникнуть питання, то завжди можна зв'язатися з представниками сервісу. Це позбавить від більшості складнощів, які можуть виникнути.


 
Теги:онлайн тестування

Комментарии (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к новости. Проявляйте толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые нарушают правила и размещают спам — будут заблокированы!
avatar