Лазерне гравіювання – метод для тих, хто любить точність

13.02.2023 в 12:13 959 4.6 0
Лазерне гравіювання – метод для тих, хто любить точність
Ілюстрація / Світлина: з відритих джерел
Лазерне гравіювання має велику кількість переваг у порівнянні з іншими методами друку зображень. Читайте подробиці в статті.

Лазерне гравіювання — метод нанесення зображення на поверхню за допомогою лазерного променя. В процесі цей промінь знімає верхній шар матеріалу, з якого зроблений виріб. Дана технологія дозволяє наносити логотипи та важливу інформацію навіть на метал (термокружки, брелоки, ручки та ін.).

Переваги лазерного гравіювання

Сьогодні лазерне гравіювання має велику кількість переваг у порівнянні з деякими іншими методами друку зображень на поверхні:

  1. Швидкість виконання. Зображення може біти готовим всього через декілька хвилин.
  2. Точність. Гравіювання лазером — високотехнологічний процес, котрий контролює спеціальна комп’ютерна програма. Найскладніше зображення лазер дуже точно перенесе на поверхню.
  3. Різні поверхні. Можливість роботи з усіма поверхнями: плоскими, увігнутими, круглими, багатопрофільними.
  4. Робота з всіма матеріалами. Лазер може дуже охайно працювати з натуральною шкірою, а також якісно виконати своє завдання на нержавіючій сталі.
  5. Довговічність. Зображення фактично врізається в поверхню виробу, тому воно надзвичайно стійке до стирання.
  6. Акуратність. Деформація вибору виключена, оскільки малюнок виконується точним променем лазера.

Те, що декілька років назад робилося вручну за допомогою механічного впливу, сьогодні робиться за декілька хвилин завдяки лазерам. 

Технологія процесу

Лазерний промінь із випромінювача падає на поверхність предмету. Нагріваючи її він випалює невеличке заглиблення необхідного розміру. Дуже тонкий промінь дозволяє наносити дрібні деталі з великою точністю та вишуканими лініями. 

Змінюючи потужність променя та відстань між поверхнею виробу і випромінювачем можна коригувати глибину гравіювання. Технологія дає можливість досягти різних цікавих ефектів зображення.

CO2 лазерні станки використовуються при роботі з:

  • шкірою;
  • каменем;
  • пластиком;
  • фанерою.

лазерне гравіювання на шкірі

Використовується вуглекислий газ, котрий формує інфрачервоне випромінювання з хвилями довжиною близько 11 мкм. 

Метод обробки дійсно універсальний. Він допомагає зробити зі звичайного предмета особливий сувенір. Наприклад, лазерне гравіювання на ручці, зробить звичайний канцелярський предмет іменною річчю. Робота лазера на бокалах зробить їх VIP-подарунком на весілля чи річницю.

Особливу увагу варто приділити лазерному гравіюванню на годинниках. Дана унікальна, але дуже вишукана традиція, на жаль, поступово зникає в минулому. 

Звертатися з проханням нанести лазерне гравіювання варто лише до надійних компаній. Їх дизайнери можуть допомогти зі створенням макета. Зображення не буде поступатися роботі ювеліра. Замовлення буде виконане точно і вчасно.

Теги:лазерне гравіювання

Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставить комментарий.