Як українцю отримати візу в Америку

24.09.2023 в 21:40 897 4.0 0
Як українцю отримати візу в Америку
Сьогодні можна оформити візу в США різними способами.

Американське посольство в Україні від початку повномасштабного вторгнення не займається видачею віз для українських громадян. Але як в такому разі може бути отримана віза в Америку на десять років? Це можна зробити, якщо звернутися до американського посольства за кордоном.

Що потрібно знати й зробити для отримання американської візи

Насамперед важливо відразу визначитися з тим, яка саме потрібна віза. Від цього залежить не тільки перелік документів, що подаються, але й перебіг співбесіди. Подавати документи можливо у Польщі, Німеччині чи будь-який іншій європейській країні. Щодо оплати, то вона проводиться через особистий кабінет, для цього достатньо мати банківську картку.

Візи до США: які вони бувають

Оскільки визначитися з типом візи дійсно важливо, потрібно перш за все знати. які вони бувають:

  • B-1 – вони призначаються не лише для тих, хто приїхав працювати, але я для тих, хто має на меті відвідування конференцій;
  • B-2 – така віза в Америку для українців передбачає лікування або навчання, але короткострокове, таке як курси;
  • F-1 – це вже повноцінна навчальна віза. Її отримують студенти навчальних закладів, які мають відповідну акредитацію.

Крім того, досить часто видаються комбіновані візи. Українці мають змогу отримати їх щонайменше на десять років. 

Як українцю отримати візу в Америку

Нюанси отримання візи до США в нових умовах

Майже всі бюрократичні процедури доступні в режимі онлайн, однак все одно потрібно буде відвідати посольство, цей момент важливо враховувати ще до того, як подаватимуться документи. Перелік документів видається одразу, але без закордонного паспорта процедура навіть не розпочнеться. Важливо розуміти, що для різних людей список документів буде різним – це залежить не лише від типу візи, але й від індивідуальних особливостей того, хто її подає.

Консульський збір становить 185 американських доларів, але треба додати до нього ще витрати на поїздку до посольства. Щодо співбесіди, то вона зазвичай проводиться англійською, але, наприклад, в Польщі можна пройти її також українською.

Рекомендується приходити до посольства десь за пів години до призначеного часу, щоб точно не спізнитися. Також треба заздалегідь дізнатися, які правила діють в конкретному посольстві, бо подекуди не можна брати з собою сумочку або телефон. 

Співбесіда, до речі, ще не означає, що візу точно дадуть. оскільки остаточне рішення приймається вже після неї. 

Теги:США, віза

Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставить комментарий.