Главная  ›  Новости  ›  Статьи

Як обрати двері в невеликі квартири?

Статьи 07.04.2021 в 13:31 108 0.0 0
Як обрати двері в невеликі квартири?
Ілюстрація / Світлина з відкритих джерел

Перш ніж придбати той чи інший вид міжкімнатних дверей, обов’язково потрібно звернути увагу на деякі аспекти, про які і розкажемо в статті.

Для візуального збільшення невеликого простору в квартирах, власники часто погоджуються на арочні отвори, замість встановлення дверей. І хоча рішення це може бути і вдалим, але підходить воно не для всіх кімнат. Саме тому є декілька важливих порад, як знайти вдалі двері для оптимізації простору в домі.

Різновид міжкімнатних дверей

Вивчаючи сучасний асортимент міжкімнатних дверей можна побачити, що такі конструкції можуть бути у різних видах. Окрім розпашних полотен, двері також бувають складними та розсувними. Але слід зазначити, що не кожен з цих варіантів може стати вигідним для облаштування маленьких кімнат в квартирі.

Замовити двері для невеликих за площею кімнат можна розсувного типу. Саме такі моделі вважаються сьогодні найбільш трендовими та модними. Конструкції відрізняються стильним виглядом, високим рівнем функціональності та зручністю у процесі використання. Встановивши такі двері можна не обмежувати простір в кімнатах, а заощадити місце.

Серед асортименту товарів можна знайти двері навіть для оптимізації вузьких проходів. До того ж такі конструкції стильно доповнять будь-який створений інтер’єр. Окрім того, що розсувні двері дуже популярні для встановлення в невеликих приміщеннях, їх також рекомендують і для просторих кімнат. Ці конструкції не тільки ефектно виглядають, але ще й добре розмежовують простір в кімнатах.
міжкімнатні двері

Роздивляючись асортимент розсувних дверей можна зазначити, що виробники випускають різні види конструкцій, які можуть відрізнятися за своїм стилем оформлення, модифікаційними особливостями, розміром, кольором, тощо. Встановлювати їх можна будь-де, двері гарно впишуться не тільки в інтер’єрі жилих кімнат, а й в гардеробній, на кухні, коридорі.

Оформлення міжкімнатних дверей

Перш ніж придбати той чи інший вид міжкімнатних дверей, обов’язково потрібно звернути увагу на їх зовнішній вигляд. Найкращими варіантами конструкцій для розмежування кімнат вважаються такі:
  • повністю скляні перегородки або скло з обв’язкою світлого кольору;
  • лаконічні та мінімалістичні двері з можливими нестандартними фрезуваннями;
  • моделі дверей з емальованим обробленням.
Важливо віддавати перевагу світлим кольорам для того, щоб робити приміщення більш легким та гарним. Не потрібно обирати двері для невеликих кімнат яскравих та темних відтінків. Саме через це в приміщенні може бути створений незатишний та обтяжливий дизайн.

Джерело: triodveri.ua
Теги:двері, міжкімнатні двері

Комментарии (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к новости. Проявляйте толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые нарушают правила и размещают спам — будут заблокированы!
avatar