Як обрати чохол для iPhone: декілька корисних порад

09.04.2023 в 21:01 955 4.8 0
Як обрати чохол для iPhone: декілька корисних порад
Ілюстрація / Світлина: з відритих джерел
Чохли для різних моделей iPhone можуть мати різні розміри й форми, тому варто обирати варіант саме для вашого смартфона.

Оскільки iPhone — не дешеве задоволення, хочеться, щоб він послугував якнайдовше. Для цього варто подбати про його захист та придбати чохол. Його потрібно обирати в інтернет-магазині Пікассо з врахуванням багатьох важливих моментів. До речі, саме в цьому магазині ви знайдете найбільший асортимент варіантів по доступній вартості.

Важливі критерії вибору аксесуарів

Перш ніж купувати чохол для свого iPhone, необхідно визначити, які саме функції ви хотіли б отримати від нього. Якщо ви хочете просто забезпечити свій iPhone базовим захистом від подряпин і потенційних пошкоджень, то можна зупинитися на прозорому чохлі з твердої пластмаси або звернути увагу на тонкий силіконовий чохол.

Можна зупинити вибір на продукції Skinarma, яка дуже міцна, тому може захистити телефон навіть при падінні з висоти до 15 метрів. Крім того, ці чохли мають зручний ремінець-тримач. Якщо ви хочете, щоб смартфон був захищений від води, пилу, потрапляння бруду в роз'єми, виберіть водонепроникний чохол.

Додатково також враховуйте й такі моменти.

Матеріал

Сьогодні можна придбати чохли, які зроблені з:

  • пластику;
  • силікону;
  • шкіри;
  • тканини.

Кожен матеріал має свої переваги та недоліки. Силіконові чохли зазвичай забезпечують хороший захист від ударів і зносу, а також зручні для покупця. Чохли з твердої пластмаси дуже міцні, але можуть подряпати телефон при неправильному вдяганні. Шкіряні чохли, хоча здаються більш престижними, зазвичай не забезпечують такого рівня захисту, як інші матеріали. Чохли з тканини зазвичай найменш міцні й швидко псуються. Хоча можуть виглядати дуже добре.

Розмір і модель

Чохли для різних моделей iPhone можуть мати різні розміри й форми, тому варто обирати варіант саме для вашого смартфона. Крім того, важливо врахувати, що деякі чохли можуть бути занадто великими або занадто тонкими, що може вплинути на захист. Тому варто читати характеристики до кожного товару.

Як обрати чохол для iPhone: декілька корисних порад

Кольорова гамма

Вибір кольору залежить від вашого персонального стилю та ваших уподобань. Наприклад, можна обрати продукцію North Face, яка має цікавий дизайн із використанням яскравих фарб та стилістики північних країн. Santa Barbara Polo - це шкіряні чохли у вінтажному стилі, кожен з яких прошиваний акуратно та надійно.

Для тих, хто цінує технологічність, підійдуть чохли Nike Jordan NBA з термополіуретану, який відмінно захищає гаджет від різних впливів. Starbucks - це чохли для любителів справжньої кави з емблемою кав'ярні Старбакс — з русалкою.

Хочеться щось миле? Bearbrick — це вироби з елементами колекційної іграшки, розробленої та виготовленої японською компанією MediCom Toy Incorporated. Персонаж нагадує мультяшного ведмедика та залишає неймовірне місце для інтерпретації у різних стилях.

Враховуючи усі ці поради, можна обрати в інтернет-магазині Пікассо якісний чохол для різних моделей: 12 Pro (Max), 11 Pro, 11, X/XS, XR, XS Max, 7 Plus/8 Plus, 7/8.

Теги:iphone, чохол
Сейчас читают
Актуальных новостей нет.

Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставить комментарий.