Гіпсові розетки для стелі: характеристики та види

17.04.2023 в 06:46 877 4.8 0
Гіпсові розетки для стелі: характеристики та види
Розетки для стелі використовуються як самостійний компонент декору та для декорування світильників.

Сьогодні оформити стелі у  приміщенні справжньою ліпниною може кожен бажаючий. Для цього достатньо звернутися до компанії Ermitage Decor та замовити тут гіпсові розетки. Ці елементи широко використовуються для стельової ліпнини. Вони виглядають витончено в інтер'єрі, використовуються як самостійний компонент декору та для декорування світильників.

Типи розеток

Ці елементи виробляються кількох видів:

 • Плоскі. Мають більш спрощений вигляд. Часто мають стійку основу, на яку закріплюються до стелі. Бувають із гладкою або рельєфною фактурою.
 • Об'ємні. Виробляються через злиття різних візерунків, розміщених на єдиній основі. Ціна подібних моделей коливається, виходячи від складності виробництва.
 • Куполи. Мають увігнуту конфігурацію, часто використовуються у складі складних підвісних формацій. Формують атмосферу вишуканості та домашнього комфорту.
 • Кесонні. Схожі на попередній тип, тільки є виняток – вони виробляються у вигляді квадрата.
 • Профільні. Це переважно складні пристрої. Найчастіше їх обладнують під вбудовані світильники або інші декоративні складові.

Переваги

Серед переваг гіпсових розеток варто виділити наступні:

 1. Пожежостійкість. Декорації з гіпсу можуть витримати надзвичайні температури, вони не випромінюють токсичності під час плавлення.
 2. Пластичність. З гіпсового матеріалу легко відтворити скульптури складних конструкцій. Можна досягти чіткої узгодженості оригіналів, виробити дрібні елементи.
 3. Надійність. Термін використання ліпнини з гіпсу безмежний. У разі виникнення тріщин, різних відколів, подряпин повернути новизну допоможе легка реконструкція.
 4. Втілення будь-яких концепцій. Виріб просто піддається обробці, тонуванню, фарбуванню в яскраві відтінки.
 5. Середня ціна. Раніше придбати декор з гіпсу могли лише багаті люди. Тепер вишукані скульптурні конструкції доступні будь-якій людині.

Гіпсові розетки для стелі: характеристики та види

Рекомендації від проєктувальників дизайнів

Вибираючи гіпсовий декор від Ermitage Decor, слід врахувати наступні фактори:

 • Розмір продукції та стельова площа. У невеликих і тісних приміщеннях великі вироби на стелі будуть виглядати недоречно і дуже пишномовно, тоді як у просторих приміщеннях малі деталі стануть малопомітними.
 • Стиль дизайну. Розетка для стелі та її оформлення повинні повністю відповідати концепції інтер'єру та гармонувати з іншими компонентами декору. Зокрема, в старих дизайнах, в яких є різьблені меблі, а також картини з гобеленами, коректною буде ємна та орнаментальна ліпнина.

Гіпсова ліпнина зможе повністю змінити та покращити інтер’єр.

Теги:розетки для стелі, гіпсова ліпнина

Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставить комментарий.