Чому у чоловіків випадає волосся і як з цим боротися?

17.08.2022 в 20:13 772 0
Чому у чоловіків випадає волосся і як з цим боротися?
Ілюстрація / Світлина: з відритих джерел
Якщо втрати більші ніж 100 волосків на день, а нові волоски відростають повільніше чи взагалі не з’являються – час зайнятися лікуванням алопеції.

Красиве густе волосся у чоловіків традиційно асоціюється з молодістю, привабливістю, хорошим здоров’ям. Тому коли раптово з’являються перші ознаки алопеції (облисіння), у багатьох це викликає тривогу, веде до зниження самооцінки. Проте можливості сучасної дерматокосметики дозволяють зупинити процес облисіння, а у деяких випадках й відновити густоту зачіски. Головне – правильно визначити причину алопеції й підшукати відповідний засіб.

Причини випадіння волосся у чоловіків

Багато хто знає, що випадіння по 70-100 волосин в день є нормою. Цей процес зумовлений природним поновленням волосяного покрову. Якщо втрати більші, а нові волоски відростають повільніше чи взагалі не з’являються – час зайнятися лікуванням алопеції.

випадіння волосся

Доволі хороших результатів можна досягти, використовуючи дерматокосметичні засоби Vichy від випадіння волосся. Більшість такої косметики бренду годиться й для профілактики облисіння, яке може бути спричиненим:

  • генетичними особливостями;
  • ослабленням імунітету;
  • стресом;
  • гормональними змінами.

Призвести до інтенсивного випадіння волосся у чоловіків може лупа чи неправильно вибраний шампунь. В зоні ризику алопеції – люди, які харчуються незбалансовано, страждають авітамінозом, анемією, розладами в роботі щитовидної залози.

Приймання деяких ліків також може спровокувати інтенсивні втрати волосся. Проте у більшості випадків з алопецією у чоловіків можна ефективно боротися.

Як зупинити облисіння у чоловіків?

Лікування та профілактика облисіння у чоловіків потребує комплексного підходу. Варто уникати стресів, правильно харчуватися, пити вітаміни, а також користуватися правильною косметикою для догляду за волоссям. Для прикладу, компанія Vichy випускає декілька серій шампунів, бальзамів, масок, сироваток та ампул, формули яких розроблені з урахуванням особливостей чоловічого організму. Це засоби, які допомагають зупинити випадіння волосся й стимулюють неактивні фолікули до розвитку.

Дерматокосметичні засоби Vichy проти облисіння у чоловіків містять активні компоненти для догляду за шкірою голови та волоссям, зокрема:

  • амінексил – зміцнює шкіру довкола кореня волоска, що запобігає його випадінню;
  • біотин – вітамін, незамінний для здоров'я волосся, нігтів та шкіри;
  • амінокислоти – головний «будівельний матеріал» волосся, стимулюють його ріст.

Ці та інші речовини, поєднані в особливі формули, дозволяють досягати справді революційних результатів у боротьбі з алопецією у чоловіків. Одна з переваг чоловічої косметики Vichy – вона має підтверджену ефективність, не викликає алергію і годиться для регулярного використання. А широка лінійка продукції дозволяє кожному підібрати засіб за потребами.

Теги:випадіння волосся

Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставить комментарий.