RUAinform  ›  📰 Статьи

Бітрікс24: таск-менеджер для спільної роботи

Статьи 19.08.2021 в 20:28 191 0.0 0
Бітрікс24: таск-менеджер для спільної роботи

Таск-менеджер Бітрікс24 значно полегшує колективну роботу і знижує ймовірність помилок.

В будь-якому колективі та будь-якій сфері періодично виникає потреба в організації ефективної спільної роботи. Для цього може бути використано унікальне програмне забезпечення Бітрікс24, за допомогою якого можна правильно побудувати роботу, а також контролювати весь процес. Функція таск менеджер онлайн була створена саме для цього.

Особливості

Перед тим як скористатися цією унікальною пропозицією, варто ознайомитися з деякими особливостями та перевагами, які чекатимуть на користувачів Бітрікс24.

Правильна постановка завдання

Професіонали відзначають, що завдання, яке поставлене усно, - це марна трата сил. Для того щоб донести необхідну інформацію до співробітника, можна користуватися спеціально підготовленим менеджером завдань. Адже сюди можна вводити всі ті дані, які потрібно виконувати зараз або ж через встановлений час. При цьому можна вводити додаткові дані, що стосуються термінів виконання додаткових даних. І все це буде зберігатися у письмовому вигляді, виконавці завжди можуть переглянути завдання, якщо щось забудуть. Це значно знижує кількість робочих помилок.

Можливість організації командної роботи

Якщо виникає потреба в реалізації особливо складних проектів, то варто залучати декількох співробітників. За допомогою відповідної функціональної можливості у таск-менеджері можна здійснювати обмін даними. Тут же можна здійснювати створення різноманітних файлів, а також його редагування.
Бітрікс24: таск-менеджер для спільної роботи

Основні переваги системи Бітрікс24

Перед тим як скористатися даною системою Бітрікс24, варто дізнатися про  деякі особливості та переваги:
  • Асортимент функціональних можливостей досить великий. Це дозволяє вибирати ті функції, потреба в яких може виникнути в процесі планування або ж формування клієнтської бази. При необхідності можна автоматизувати частину процесів.
  • При необхідності можна виконати інтеграцію такої програми, як 1С. Для більшості даний параметр має важливе значення, оскільки подібне поєднання дає можливість виконувати одноразово кілька завдань.
  • Відносно простий процес використання. Оскільки виробники готують досить детальну інструкцію, ніяких проблем в процесі не буде.
  • Сучасні програми оснащені безліччю можливостей, за допомогою яких можна досягати унікальних результатів.

Відмінна особливість Бітрікс24 - це зручний інтерфейс

Для того щоб вивчити основні функціональні особливості, варто попередньо пройти процедуру реєстрації. Для цього потрібно ввести адресу електронної пошти, а також підготувати пароль і додаткові дані. Все це дозволить досягти необхідного результату за короткий термін.

Тут представлено кілька секцій, кожна з яких має свої особливості. Це дозволить налаштувати все так, щоб зробити процес найбільш комфортним, зручним для використання. Щоб забезпечити більш комфортний процес використання, варто вивчити всі тонкощі, а також основні деталі даного процесу.

Якщо в процесі використання Бітрікс24 виникають питання, то завжди можна зв'язатися з професіоналами. Це позбавить від більшості проблем і складнощів.
Теги:Бітрікс24, Таск-менеджер

Комментарии (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к новости. Проявляйте толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые нарушают правила и размещают спам — будут заблокированы!
avatar